درباره هموطن

هموطن اطلاعات کسب و کار های ایرانیان تورنتو را جمع آوری و دسته بندی می کند تا همیشه در دسترس کاربران ایرانی تورنتو قرار داشته باشند.

چرا هموطن؟

اینکه پلازای ایرانیان تورنتو و اطرافش محل رفت و آمد همه ماست، اینکه بیشتر ما در محله های مشخصی سکونت داریم، اینکه اینهمه هفته نامه فارسی زبان چاپ و مطالعه می کنیم، همه نشان می دهد که ارتباط اجتماعی و شغلی با دیگر ایرانیان برای ما مهم است. هموطن تلاش می کند که با استفاده از تکنولوژی این ارتباط را ساده تر، سریع تر و ارزان تر برقرار کند.

هموطن امکان جستجو و دسترسی سریع به اطلاعات کسب و کار های ایرانی تورنتو را به شکلی بسیار ساده و کاربردی برای همه ایجاد می کند. صاحبان بیزینس ها نیز به سادگی و به صورت رایگان می توانند اطلاعات کسب و کار خودشان را در معرض دید ده ها هزار ایرانی ساکن تورنتو قرار دهند.

چه چیز هایی برای هموطن مهم است؟

سرعت، دقت و سادگی ارزش های اصلی هموطن در حوزه تکنولوژی، فرم و محتوا هستند. هموطن تلاش می کند که هر چیزی که باعث سردرگمی کاربر می شود را حذف کند، اطلاعات را در دسته بندی های دقیق ارائه کند و جستجوی کاربرش را در کمترین زمان ممکن به بهترین نتیجه برساند. هموطن ساده، سریع و دقیق است.

مـنـو